SZUKASZ PRACY Z JĘZYKIEM OBCYM?

Zgłoś się do nas a pomożemy Ci ją znaleźć!


Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.
Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.
Najważniejszy jest Twój język obcy – on Ci otwiera wiele drzwi!
Nasi Klienci poszukują stale pracowników w Polsce, którzy mówią ich językiem…!ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ!

Jeśli władasz bardzo dobrze językiem obcym takim jak; niemiecki, angielski, rosyjski, francuski, czeski, hiszpański lub innym i chcesz koniecznie wykorzystać znajomość swojego języka obcego w życiu zawodowym, aby utrzymać lub rozwinąć jego poziom.

To już dziś wyślij do nas swoje CV, a my z przyjemnością, będziemy Cię na bieżąco informować o aktualnych ofertach pracy , które będą warte Twojej uwagi!
Jeśli któraś Cię szczególnie zainteresuje skontaktujemy się z Tobą i postaramy się abyś ją dostał(a)!

 

Proste kroki do nowej pracy

Z nami łatwo znajdziesz wymarzoną pracę!

Wysłuchamy Twoich oczekiwań i pomożemy CI przygotować się do rozmowy z pracodawcą, abyś wypadł(a) jak najlepiej! Warto być w naszej bazie danych gdyż zapewni Ci to dostęp do aktualnych ofert pracy z Twoim językiem obcym! Zapraszamy do kontaktu osoby bez doświadczenia, studentów, jak i osoby już z bogatym CV  – najważniejszy jest Twój język obcy!

Nie znalazła(e)ś interesującej Cię oferty?

Wyślij nam swoje CV w jęz. angielskim a my znajdziemy idealną ofertę dla Ciebie!
    Zobacz aktualne oferty pracy!

    OFERTY PRACY

    Porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

    Zadzwoń do nas!