Kim jesteśmy


Kim jesteśmy?Jesteśmy dynamiczną firmą rekrutacyjną, prowadzoną przez doświadczonych specjalistów z branży Business Process Outsourcing , której celem jest pozyskanie wykwalifikowanych pracowników dla międzynarodowych przedsiębiorstw, które podjęły decyzję o budowie centrum usług wspólnych w Polsce.Obecnie przeprowadzamy kompleksowe projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branż: SSC/BPO.

Od ponad 9 lat specjalizujemy się w szybkim pozyskiwaniu pracowników operacyjnych do działów wielojęzycznych firm z branży BPO/SSC oraz Contact Center władających biegle językami obcymi (także native speakers) jak i kadry managerskiej: liderów, szefów zespołu, kierowników i dyrektorów zarządzających działami sprzedaży i obsługi klienta multilingual.

Na bieżąco rekrutujemy na terenie całej Polski, w Niemczech, w Czechach, na Słowacji oraz na Ukrainie, a w przypadku specyficznych zleceń również w innych krajach europejskich.

Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno Klient jak i Kandydat był w pełni zadowolony z naszych usług. Każdy projekt przygotowujemy i prowadzimy indywidualnie.

Naszym Partnerom aktualnie skutecznie pomagamy w dotarciu do najlepszych kandydatów na rynku m.in. na takie stanowiska jak:• Order to Cash Specialist with German/French/Dutch/Czech

• Młodszy Księgowy ze znajomością języków obcych

• Księgowy ze znajomością języków obcych

• Team Leader