Oferta dla kandydata


SZUKASZ PRACY Z JĘZYKIEM OBCYM?
Zgłoś się do nas a pomożemy Ci ją znaleźć...


Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.
Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.
Najważniejszy jest Twój język obcy – on Ci otwiera wiele drzwi!
Nasi Klienci poszukują stale pracowników w Polsce, którzy mówią ich językiem...!


Jeśli władasz bardzo dobrze językiem obcym takim jak; niemiecki, angielski, rosyjski, francuski, czeski, hiszpański lub innym... i chcesz koniecznie wykorzystać znajomość swojego języka obcego w życiu zawodowym, aby utrzymać lub rozwinąć jego poziom


To już dziś wyślij do nas swoje CV, a my z przyjemnością, będziemy Cię na bieżąco informować o aktualnych ofertach pracy , które będą warte Twojej uwagi!
Jeśli któraś Cię szczególnie zainteresuje spotkamy się aby omówić dalsze kroki:

Najpierw wysłuchamy Twoich oczekiwań – opowiemy dokładniej o ofercie ,a potem umówimy Cię na rozmowę rekrutacyjna z docelowym pracodawcą – pomożemy Ci się także przygotować do tej rozmowy, abyś wypadł jak najlepiej! Reszta już będzie zależała od Ciebie!

Warto być w naszej bazie danych gdyż zapewni Ci to dostęp do aktualnych ofert pracy z Twoim językiem obcym!!

Zapraszamy do kontaktu uczniów studentów, osoby z małym doświadczeniem zawodowym a także tych, którzy doświadczenie zawodowe mają bogate, ale szukają obecnie nowych wyzwań !

Dzięki nam dużo łatwiej i szybciej znajdziesz wymarzoną pracę!

Submit your CV

Describe briefly your career goals.