Job offers

Staż studencki - język fiński

Znasz komunikatywnie  język fiński?

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji?

Nie wymagamy doświadczenia, ofertujemy pakiet szkoleń.

Pracę możesz pogodzić ze studiami, wymagamy 20 godzin tygodniowo, lub więcej jeśli możesz.

Dla naszego Klienta światowego lidera branży medycznej poszukujemy osoby do działu realizacji międzynarodwych zamówień.

Czas pracy:

Minimum 20 godz/tygodniowo

* zespół pracuje od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku

Staż trwa 6 miesięcy

Profil kandydata:

  • komunikatywna znajomość języka fińskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane ekonomiczne lub techniczne kierunki studiów
  • dobra znajomość MS Office
  • doświadczenie w obsłudze Klienta - mile widziane
  • dokładność i skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • Obsługa skrzybki e-mail ( outlook)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży i obsługi klienta.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
  • szkolenia np. z systemu SAP i outlook
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik pracy
  • kontakt z językami obcymi
  • poznanie specyfiki branży medycznej krajów europejskich
  • możliwość rozwoju kariery w firmie po odbyciu stażu

Początek stażu czerwiec 2019.