Job offers

Staż w dziale logistyki - język niemiecki

Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.

Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.

Najważniejszy jest Twój język obcy – on Ci otwiera wiele drzwi!
Nasi Klienci poszukują stale pracowników w Polsce, którzy mówią ich językiem...!

Aktualnie oferujemy:

6 miesięczny staż dla Studenta znającego język niemiecki!
Elastyczne godziny współpracy!

Start stażu: czerwiec 2019

Czas pracy:

20-30  godzin tygodniowo

W wakacje można pracować w więszym wymiarze godzin, a w roku akademickim wystarczy 20 godzin dyspozycyjności tygodniowo.

Zespół Order Management Germany pracuje od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00.

Profil kandydata:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- dobra znajomość języka angielskiego

- dobra znajomość MS Office

- dyspozycyjność min. 20-30 godzin w tygodniu

- dokładność i skrupulatność

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- kontrola skrzynki e-mail outlook od klientów/przedstawicieli handlowych z Niemiec
- uzupełnianie i wprowadzanie zamówień do systemu SAP oraz ich monitorowanie,
- pracę związane z przygotowywaniem raportów
- wykonywanie zadań zleconych przez Kierownika zespołu

Oferujemy pełne kompleksowe szkolenia przed rozpoczęciem pracy.

Oferujemy:

- możliwości nauki systemu SAP, systemu Vendavo, biznesowej poczty outlook

- poznanie specyfiki pracy w korporacji
- zdobycie doświadczenia w pracy dla Klienta biznesowego
- doświadczenie w pracy z dużą ilością danych biznesowych
- kontakt z pisanym językiem angielskim i niemieckim (także specjalistycznym medycznym)

Apply for: „Staż w dziale logistyki - język niemiecki ”