Job offers

Staż w Dziale Zamówień - język angielski

Studiujesz dziennie?

Znasz bardzo dobrze język angielski?

Możesz pracować minimum 20 godzin tygodniowo?

Zgłoś się do nas na 6 miesięczny staż w renomowanej amerykańskiej firmie w dziale Order to Cash Europe!

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - prowadzimy szkolenia

Dla naszego Klienta - amerykańskiej firmy medycznej poszukujemy Studenta/Studentki zainteresowanego/zainteresowanej odbyciem stażu w Dziale Kontraktów i Zamówień:

Zadania na stanowisku w dziale kontraktów:

- wprowadzanie danych do systemu SAP

- prowadzenie bazy umów – rejestracja najważniejszych postanowień umowy

- biznesowa korespondencja e-mailowa

- inne zlecone zadania

Oczekiwania:

- status studenta

- dyspozycyjność - minimum 20 godzin tygodniowo

- skrupulatność, rzetelność, sumienność, dokładność – umiejętność pracy z dużą ilością danych

- mocne podstawy znajomości excela

- język angielski – bardzo dobry

Możliwości poznania:

- pracy w międzynarodowej korporacji medycznej
- systemu SAP

- ciekawych funkcji excela w praktyce

- znajomość obsługi urządzeń biurowych

Możliwość rozpoczęcia  6 -miesięcznego stażu od połowy marca lub kwietnia 2019.

Apply for: „Staż w Dziale Zamówień - język angielski”