Oferty pracy

Kontrola zamówień z językiem włoskim - dla Studenta/Studentki

Znasz dobrze język włoski?

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji?

Możesz pracować min. 20 godzin tygodniowo?

Dla naszego Klienta śwatowego lidera branży medycznej poszukujemy osoby do pomocy we wstępnej analizie i segregacji zamówień.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola spływających zamówień  w systemie SAP od Klientów z Włoch;
  • Przydzielanie i przesłanie zamówień do odpowiednich działów;
  • Zapisywanie uzyskanych informacji w systemie;
  • Przygotowywanie zestawień.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka włoskiego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Status studenta;
  • Dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo;
  • Komunikatywność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dynamizn w działaniu.

Nasz Klient oferuje:

  • Kontakt z językiem włoskim;
  • Bogaty pakiet szkoleniowy i możliwości rozwoju;
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
  • Szkolenie wstępne;
  • Dogodna lokalizacja firmy - centrum Warszawy;
  • Elastyczny grafik pracy

Aplikuj na: „Kontrola zamówień z językiem włoskim - dla Studenta/Studentki”

Już wcześniej składałaś/eś aplikację na to stanowisko ()