Job offers

Staż dla Studenta z językiem niemieckim

Znasz bardzo dobrze język niemiecki?

Możesz pracować min. 20 godzin tygodniowo?

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji?

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - oferujemy pakiet szkoleń.

Dla naszego Klienta śwatowego lidera branży medycznej poszukujemy osoby do pracy w dziale obsługi Klienta.

Czas pracy:

Min. 20 godz/tyg.

* zespół pracuje od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku

Staż min. 6 miesięcy

Profil kandydata:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- komuniaktywna znajomość języka angielskiego

- dobra znajomość MS Office

- dyspozycyjność min. 20-25 godzin w tygodniu

- dokładność i skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do systemu SAP danych dotyczących zamówień na sprzęt medyczny
  • Obsługa skrzybki e-mail ( outlook) - odpowiadanie na zapytania e-mailowe
  • Przygotowywanie raportów

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik pracy
  • kontakt z językiem niemieckim i angielskim

Apply for: „Staż dla Studenta z językiem niemieckim”