Oferty pracy

Staż Studencki - francuski lub angielski lub włoski

Znasz  bardzo  dobrze  język  francuski lub włoski  lub angielski ?

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji?

Możesz pracować min. 25 godzin tygodniowo?

Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.

Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.
Najważniejszy jest Twój język obcy – on Ci otwiera wiele drzwi!
Nasi Klienci poszukują stale pracowników w Polsce, którzy mówią ich językiem...!

Dla naszego Klienta śwatowego lidera branży medycznej poszukujemy osoby do działu realizacji międynarodowych zamówień.

Czas pracy:

Min. 20 godz/tygodniowo

* zespół pracuje od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku

Staż min. 6 miesięcy

Profil kandydata:

  • bardzo dobra ( B2 ) znajomość języka francuskiego lub włoskiego lub angielskiego
  • mile widziane ekonomiczne lub techniczne kierunki studiów
  • dobra znajomość MS Office
  • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu
  • doświadczenie w obsłudze Klienta - mile widziane
  • dokładność i skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • Obsługa skrzybki e-mail ( outlook)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży i obsługi klienta.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
  • szkolenie z systemu SAP i outlook
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik pracy
  • kontakt z językami obcymi

Aplikuj na: „Staż Studencki - francuski lub angielski lub włoski”

Już wcześniej składałaś/eś aplikację na to stanowisko ()