Job offers

Doradca Klienta Biznesowego - język francuski

Znasz bardzo dobrze język francuski?
Lubisz kontakt z ludźmi?
Interesujesz się sprzedażą B2B?
Lubisz wyjazdy zagraniczne?

Zgłoś się do nas już dziś i rozwijaj z nami polski start up w branży motoryzacyjnej!

Nasz Klient jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się sprzedażą nowych aut do krajów Europy Zachodniej.

Cel stanowiska:

Firma zdecydowała się na rozszerzenia działalności i  promocję swoich produktów na rynku francuskim. Kolejny rok to rozwój rozpoczętych działań sprzedażowych na tym rynku i poszerzanie portfolio zdobytych Klientów.

Szukamy ambitnej osoby, która będzie odgrywała kluczową rolę w rozwijaniu tego kluczowego projektu firmy.

Główne zadania:

  • Pośrednia sprzedaż nowych aut osobowych na rynek francuski - długofalowe relacje z klinetami biznesowymi
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kontraktów.
  • Codzienne rozmowy z klientami przez telefon w języku francuskim
  • Wyjazdy zagraniczne do kluczowych klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz utrzymywanie silnych i trwałych relacji z istniejącymi,

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego ( C1)
  • Doświadczenie w realizacji działań sprzedażowych na rynku francuskim
  • Dynamizm w działaniu i proaktywna postawa
  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy;
  • Umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Gotowość do wyjazdów do Francji( spotkania z Klientami, targi branżowe etc.)

Oferujemy:

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy
  • Liczne wyjazdy zagraniczne - spotkania z Klientami
  • Kontakt z językiem francuskim
  • Szansa na udział w pozyskiwaniu nowego kluczowego dla firmy rynku
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stałe wynagrodzenie plus nagrody i premie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia produktowe i handlowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV już dziś!

Apply for: „Doradca Klienta Biznesowego - język francuski”