Oferty pracy

Staż Studencki - niemiecki lub francuski lub hiszpański lub szwedzki

Znasz bardzo dobrze język niemiecki lub francuski lub hiszpański lub szwedzki ?

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji?

Możesz pracować min. 20 godzin tygodniowo?

Dla naszego Klienta śwatowego lidera branży medycznej poszukujemy osoby do działu realizacji międynarodwych zamówień.

Czas pracy:

Min. 20 godz/tygodniowo

* zespół pracuje od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku

Staż min. 6 miesięcy

Profil kandydata:

  • bardzo dobra ( B2/ C1) znajomość języka niemieckiego lub francuskiego lub hiszpańskiego lub szwedzkiego
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • mile widziane ekonomiczne lub techniczne kierunki studiów
  • dobra znajomość MS Office
  • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu
  • doświadczenie w obsłudze Klienta - mile widziane
  • dokładność i skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • Obsługa skrzybki e-mail ( outlook)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży i obsługi klienta.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
  • szkolenie z systemu SAP i outlook
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik pracy
  • kontakt z językami obcymi

Aplikuj na: „Staż Studencki - niemiecki lub francuski lub hiszpański lub szwedzki”

Już wcześniej składałaś/eś aplikację na to stanowisko ()