Job offers

Staż dla studenta/tki Logistyki - globalna firma medyczna

Studiujesz logistykę i szukasz pracy w globalnej międzynarodowej firmie?
Znasz bardzo dobrze język angielski?
Chciałbyś poznać system SAP?

Wyślij CV już dziś!

Dla naszego Klienta - dużej amerykańskiej firmy medycznej poszukujemy Studenta/Studentki zainteresowanego/zainteresowanej odbyciem płatnego stażu w Globalnym Dziale Logistyki:

Zadania:

Responsibilities may include the following and other duties may be assigned.

Being an Assistant of such a duties like:

    • Administers the efficient and economical movement of goods in accordance with organizational policies.
    • Plans, schedules and routes imports and exports, including monitoring the flow of traffic to/from foreign destinations, ensuring related customer service, brokerage and customs transaction compliance.
    • Prepares reviews, approves and maintains files for import/export documents required for the lawful completion of import/export activities.

Oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - oferujemy pakiet szkoleń.

  • skrupulatność, rzetelność, sumienność, dokładność – umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • podstawy znajomości Excela
  • język angielski – bardzo dobry ( min. B2)

Oferujemy:

  • szkolenia z systemu Vendavo i SAP
  • elastyczne godziny pracy, dyspozycyjność wymagana to ok. 25 godzin/tygdoniowo.
  • naukę ciekawych funkcji Excela w praktyce
  • zdobycie doświadczenia w pracy zespołowej w międzynarodowej korporacji w dziale logistyki
  • stały kontakt z biznesowym językiem angielskim
  • opiekę mentora

Forma współpracy: umowa zlecenie

Zapraszamy do aplikowania!

Apply for: „Staż dla studenta/tki Logistyki - globalna firma medyczna”