Job offers

Staż w dziale Pricing z językiem niemieckim

Znasz  dobrze język niemiecki i angielski?
Chciałabyś/chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie produkcyjnej?
Szukasz stażu absolwenckiego? Dobrego startu kariery zawodowej?

Praca zdalna.

Wyślij CV już dziś!

Nasz Klient  to międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 25 tys. pracowników w 175 krajach.  Firma jest światowym liderem w zakresie bezpieczeństwa żywności, higieny w zakładach i ochrony produktu.

Zadania:

• Creating, maintaining of pricing data in Vendavo, and SAP pricing platforms, ensuring that systems are fed with correct pricing data
- Leading and coordinating price discrepancy requests for Germany
- Creating, maintaining and obsolescing of pricing data in Vendavo, and SAP pricing platforms, ensuring that systems are fed with correct pricing data
- Providing price lists and reports to support local and regional contract administrators, sales representatives and customer service
- Resolving dispute cases in SAP

Oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - oferujemy pakiet szkoleń.

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • zdolności analityczne;
  • skrupulatność, rzetelność, sumienność, dokładność – umiejętność pracy z dużą ilością danych;
  • zainteresowania  produkcją, logostyką, obsługą klienta, back office;

Oferujemy:

  • Szkolenia z procesów pracy w systemie SAP;
  • Zdobycie doświadczenia w pracy zespołowej w międzynarodowej korporacji;
  • stały kontakt z biznesowym językiem angielskim i niemieckim;
  • opiekę mentora

Forma współpracy: umowa zlecenie / umowa o pracę ( ok. 6 miesięcy)

Zapraszamy do aplikowania!

Apply for: „Staż w dziale Pricing z językiem niemieckim”