Praca dla Studenta z językiem angielskim - elastyczne godziny

Studiujesz?

Interesujesz się logistyką?

Znasz bardzo dobrze język angielski?

Możesz pracować min. 30 godzin tygodniowo?

Chcesz pracować w branży medycznej?

Start od kwietnia

Dla naszego Klienta - dużej amerykańskiej firmy medycznej poszukujemy Studenta/Studentki zainteresowanego/zainteresowanej odbyciem płatnego stażu w Dziale Order to Cash lub Export & Supply Chain Management.

Zadania:

  • Modyfikacja i analiza danych kontraktowych w systemie SAP i Vendavo
  • Przygotowywanie raportów w Excel
  • Korespondencja e-mail w języku angielskim z wewnętrznymi działami firmy

Oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - oferujemy pakiet szkoleń.

  • status studenta
  • zainteresowanie biznesem/logistyką/exportem
  • dyspozycyjność - ok. 30 godzin tygodniowo
  • skrupulatność, rzetelność, sumienność, dokładność – umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • dobra znajomości Excela
  • język angielski – bardzo dobry ( min. B2)

Oferujemy:

  • szkolenia z systemu Vendavo i SAP
  • naukę ciekawych funkcji Excela w praktyce
  • zdobycie doświadczenia w pracy zespołowej w międzynarodowej korporacji w dziale Order to Cash lub Export & Supply Chain Management.
  •  stały kontakt z biznesowym językiem angielskim
  • opiekę mentora
  • e;astyczne godziny współpracy

Forma współpracy: umowa zlecenie ( ok. 6 miesięcy)

Wynagrodzenie: stawka godzinowa

Praca zdalna

Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.

Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.

Apply for: „Praca dla Studenta z językiem angielskim - elastyczne godziny”