Przedstawiciel Regionalny - Nowoczesne Technologie w Edukacji

Znasz bardzo dobrze język angielski ( C1) ?
Masz zdolności sprzedażowe/negocjacyjne/prezentacyjne?
Szukasz szansy na dynamiczny rozwój kariery?

Dla naszego Klienta światowego giganta w branży nowych technologii poszukujemy osoby, która będzie pełniła rolę przedstawiciela handlowego w podległym regionie.

Zadania:

  • aktywny kontakt z placówkami edukacyjnymi w regionie Wrocławia;
  • prowadzenie prezentacji produktu dla nauczycieli, dyrektorów szkół;
  • doradztwo w zakresie wykorzystywania produktu;
  • aktywna promocja użycia nowoczesnych technologii wykorzystywanych w edukacji;
  • bieżące wsparcie operacyjnej w zakresie wydarzeń organizowanych dla Klientów/Partnerów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy w środowisku edukacyjnym - mile widziane;
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe, prezentacyjne, negocjacyjne;
  • doświadczenie w sprzedaży;

Oferta:

  • Stała praca (zatrudnienie lub umowa B2B);
  • Pełny pakiet szkoleń przygotowujących do pełnionej roli ( szkolenia prowadzone w języku angielskim);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia kwartalna;
  • Odpowiedzialność za promocję ważnych nowoczesnych technologii, które mają wpływ na poziom edukacji w kraju;
  • Wszystkie niezbędne nowoczesne narzędzia pracy takie jak laptop, samochód służbowy i telefon komórkowy;
  • Świadczenia socjalne: karta sportowa (MultiSport), prywatna opieka medyczna;
  • Szansa na rozwój kariery w światowej renomowanej firmie.

Miejsce pracy: praca mobilna w podległym regionie

As a Product Expert, you’ll deliver product demonstrations to teachers, school leaders and administrators. Travelling regionally, you’ll meet both face to face and remotely, acting as an expert with an ability to pitch the solution effectively. You’ll help educational organizations learn about and engage with the Client for Education team to evaluate the products and services offered, working alongside the country lead to identify and drive new opportunities. You’ll support the growing usage of Client’s products by working with existing customers to help them increase adoption. You will own a pipeline of upcoming visits, coordinating with customers to prepare and deliver exciting, hands-on demonstrations. With your own kit including devices, you’ll help teachers and school leaders see the benefits of Client’s for Education’s tools.

Apply for: „Przedstawiciel Regionalny - Nowoczesne Technologie w Edukacji”