Job offers

Specjalista ds. obsługi Klienta - sektor finansowy

Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.
Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.
Najważniejszy jest Twój język obcy – on Ci otwiera wiele drzwi!
Nasi Klienci poszukują stale pracowników w Polsce, którzy mówią ich językiem...!

Interesujesz się sektorem finansowym?

Chciałabyś/chciałabyś pracować we wspaniałym zespole, który wspiera się w codziennej pracy?

Dla naszego Klienta – lidera z ponad 15 letnim doświadczeniem na czeskim rynku walutowym z portfolio ponad 18,000 Klientów poszukujemy nowego członka zespołu obsługi Klienta, który będzie odpowiadał za obsługę klientów z Polski.

Zadania:

  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie umawiania spotkań, rejestracji, przyjmowania zgłoszeń itp.
  • obsługa telefoniczna/e-mailowa/chat
  • administracyjne wspieranie zespołu sprzedaży – przygotowanie umowy/dokumentów/raportów etc.
  • rejestrowanie działań w systemie CRM.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w dziale obsługi klienta; call-center/contact-center
  • zainteresowanie sektorem finansowym/sektorem walutowym – mile widziane
  • prokliencka postawa podczas wykonywania codziennych zadań;
  • komunikatywność – łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi
  • doskonała organizacja pracy;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • język angielski - komunikatywny

Oferujemy:

  • stabilna i rozwojowa praca w strukturachlidera na rynku walutowym;
  • szkolenie produktowe i procesowe;
  • wspaniały zespół, który wspiera się wzajemnie w codziennej pracy;
  • urlop – 5 tygodni w roku;
  • dodatek do karty Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich;
  • dodatkowe ubezpiecznie emerytalne;
  • dodatek na posiłki lub w pełni dofinansowane obiady dostarczane do biura.
  • nauka języków obcych – język angielski/czeski
  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim.

Apply for: „Specjalista ds. obsługi Klienta - sektor finansowy”