Job offers

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Jesteś energiczny(a)?
Lubisz nawiązywać kontakty z ludźmi?
Zgłoś się do nas i rozwijaj z nami biznes w Polsce!
Rozwijając z nami nowe oddziały firmy nauczysz się najwięcej!

My oferujemy Ci szkolenia, wsparcie mentora i stabilne warunki pracy w hiszpańskiej firmie.

Nasz Klient to międzynarodowy start-up typu quick-commerce założony w 2015 roku. Jest to usługa na żądanie, która kupuje, odbiera i dostarcza produkty zamówione za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca analiza rynku dedykowanego miasta  i pozyskanie nowych Klientów (kontakt telefoniczny i e-mailowy z potencjalnymi klientami firmy: restauracje, kwiaciarnie, apteki, sklepy budowlane.) ;
  • Język angielski ( B2+) - codzienna komunikacja wewnątrz firmy;
  • Obsługa on-boardingu nowego Klienta;
  • Planowanie i realizacja rozmów sprzedażowych;
  • Raportowanie wyników pracy;
  • Dbanie o bardzo dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (praca w handlu/w dziale obsługi Klienta/w call center/w dziale sprzedaży/ w pośrednictwie nieruchomości, umawianiu spotkań etc. );
  • Bardzo dobry jęzk angielski ( min. B1+/B2)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Wysoka kultura osobista ;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji na każdym poziomie biznesowym;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Wytrwałość w dążeniu do celu i chęć związania się z pracodawcą na długi czas.
  • Gotowość do podróży służbowych;

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w rozwijaniu nowych przedstawicielstw firmy w Polsce = szereg nowych projektów;
  • Akcje firmy;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Bony do restauracji;
  • Szkolenia produktowe – intensywny program wdrożenia w planowane obowiązki;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ;
  • Interesującą pracę w międzynarodowym zespole ( firma ma swoje oddziały w kilku europejskich krajach);
  • Praca zdalna