Job offers

Customer Back Office Specialist with German

Znasz język angielski i język niemiecki na bardzo dobrym poziomie?
Jesteś zainteresowany e-biznesem?

Dla naszego Klienta - amerykańskiej firmy medycznej poszukujemy osoby do działu e-biznesu/e-zamówień.

Zadania na stanowisku

- wsparcie administracyjne dla niemieckiego działu obsługi klienta biznesowego w zakresie e-business, e-zamówień etc.

- Pozyskiwanie, weryfikacja i analiza kompletności danych dla produktów oraz dostawców oraz wprowadzanie tych danych do specjalnie przygotowanych do tego plików

- Współpraca z osobami z zagranicy pracującymi dla grupy

- kontrola poprawności zamówień e-order

- przygotowanie analiz i zestawiań

- biznesowa korespondencja e-mailowa

- inne zlecone zadania

Oczekiwania:

- min. 2 lata doświadczenia w dziale związanym z e-biznesem
- podstawowe doświadczenie w przygotowywaniu raportów
- excel
- umiejętność współpracy w zespole
- gotowość do pomocy innym
- dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- rozwój wiedzy w zakresie e-commerce
- zdobycie doświadczenia w firmie medycznej będącej światowym  liderem w branży
- współpraca ze specjalistami z różnych działów organizacji
- kontakt z językami obcymi na co dzień

Apply for: „Customer Back Office Specialist with German”