Specjalista ds. kampanii marketingowych online - język niemiecki

#pracazdalana
#zdalna
#niemiecki

Interesuje Cię e-commerce/ digital marketing?

Chciałbyś zdobyć profesjonalną wiedzę z zakresu prowadzenia kampanii marketingowych on-line?

Znasz bardzo dobrze język niemiecki - C1/C2?

Nasz Klient jest globalną organizacja działająca w zakresie e-commerce, która pomaga nowym firmom w tworzeniu i optymalizacji kampanii w wielu krajach, m.in. w Czechach, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Rosji, Rumunii, Stanach Zjednoczonych, Turcji, na Ukrainie, Węgrzech, we Włoszech oraz w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Zadania:

  • planowanie, wdrażanie i optymalizację kampanii marketingowych - e-commerce ( branża wystrój wnętrz);
  • przygotowywanie opisów produktów ;
  • tworzenie raportów w excel;
  • współtworzenie koncepcji banerów reklamowych;

Podstawowe wymagania :
  • Biegły język niemiecki ( poziom C1/C2);
  • Zainteresowanie marketingiem, e-commerce, biznesem międzynarodowym;
  • Doświadczenie w zakresie marketingu online - mile widziane
  • Komunikawtywność, łatwość w nawiązwaniu kontaktów międzyludzkich.

Korzyści ze współpracy z naszym Klientem:

  • Praca zdalna  ( * szkolenia w biurze w Warszawie)
  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy w niewielkim zespole;
  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do wykonywania zleconych zadań;
  • Opieka niemieckojęzycznego mentora i coacha;
  • Idealne miejsce pracy, jeśli chcesz mieć na co dzień kontakt z językiem niemieckim;
  • Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia).

Apply for: „Specjalista ds. kampanii marketingowych online - język niemiecki”