Job offers

Kontroler zamówień - język niderlandzki

Znasz  dobrze język niderlandzki?

Dla naszego Klienta świadczącego usługi w branży BPO poszukujemy kandydatów znających języki obce!

Specjalista ds. potwierdzania i kontroli zamówień - język niderlandzki

Zakres obowiązków:

  • Kontakt e-mailowy z Klientem celem potwierdzenia złożonego zamówienia - wyjaśnianie procesu;
  • Zapisywanie uzyskanych informacji w systemie;
  • Przygotowywanie zestawień;
  • Obsługa procesu reklamacji.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niderlandzkiego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność;
  • Min. 1 rok doświadczenie w dziale obsługi Klienta;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dynamizn w działaniu.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę + benefity
  • Bogaty pakiet szkoleniowy i możliwości rozwoju;
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
  • Szkolenia;

Apply for: „Kontroler zamówień - język niderlandzki”