Zlecenie dla Studenta z językiem niemieckim - elastyczne godziny

Znasz język niemiecki?

Możesz pracować min. 30 godzin tygodniowo?
Zespół pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 – 19:00, 365 dni w roku

Chcesz pracować dla linii lotniczych?

Nasz Klient jest jednym z największych usługodawców w zakresie customer care w Europie. W 30 państwach na całym świecie pracuje około 20.000 pracowników w 40  oddziałach firmy. Grupa jest na rynku od 15 lat i w tym czasie rozwinęła swoją działalność od usług call center do pierwszej klasy usługodawcy w zakresie multichannel solutions. Rozsądne rozwiązania oraz pozytywne spostrzeganie marki przez Klienta od początku były w firmie na pierwszym miejscu.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Pomoc Klientom europejskich linii lotniczych (Niemcy, Austria, Szwajcaria)
  • Głównie praca back - office / e-mail
  • Rezerwacje i anulowanie biletów lotniczych
  • Zwroty kosztów, reklamacje zakupionych biletów
  • Online check-in
  • Wystawianie rachunków, polis ubezpieczeniowych, voucherów lotniczych

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C1)
  • Dyspozycyjność min. 30 godzin tygodniowo ( zespół pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 – 19:00, 365 dni w roku)
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej/e-mailowej obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie np. dla studentów dziennych
  • Stałe lub elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów
  • Życzliwą atmosferę i możliwość rozwoju
  • Stały kontakt z językiem niemieckim

Z uwagi na obecną sytuację możliwość odbycia rozmowy rekrutacyjnej zdalnie przez skype!

Apply for: „Zlecenie dla Studenta z językiem niemieckim - elastyczne godziny”