Job offers

Specjalista ds. kampanii Google AdWords - język niemiecki

Interesuje Cię e-commerce/ marketing ?

Chciałbyś zdobyć profesjonalną wiedzę z zakresu prowadzenia kampanii Google AdWords?

Znasz bardzo dobrze język niemiecki?

Nasz Klient od ponad 15 lat prowadzi projekty outsourcingowe dla polskich i międzynarodowych firm w zakresie usług Contact Center, komunikacji marketingowej oraz wsparcia sprzedaży.

Zadania:

  • kontakt z Klientem w zakresie prowadzonych kampanii;
  • planowanie, wdrażanie i optymalizację kampanii Google Ads;
  • tworzenie raportów i analiz ruchu, konwersji ;
  • współtworzenie koncepcji banerów reklamowych do kampanii Ads;

Podstawowe wymagania:
  • Biegły język niemiecki ( poziom C1/C2)
  • Zainteresowanie marketingiem, e-commerce, biznesem międzynarodowym
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta biznesowego
  • Komunikawtywność, łatwość w nawiązwaniu kontaktów międzyludzkich.

Korzyści ze współpracy z naszym Klientem:

  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy w niewielkim zespole;
  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do wykonywania zleconych zadań;
  • Nauka praktycznej umiejętności zastosowania Google Ads;
  • Opieka mentora i coacha;
  • Idealne miejsce pracy, jeśli chcesz mieć na co dzień kontakt z językiem niemieckim;
  • Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia).

Apply for: „Specjalista ds. kampanii Google AdWords - język niemiecki”