Job offers

Specjalista ds. kampanii Google Ads z językiem niemieckim

Interesuje Cię e-commerce/ digital marketing ?

Masz doświadczenie w prowadzeniu binzesowych rozmów handlowych?

Chciałbyś zdobyć profesjonalną wiedzę z zakresu prowadzenia kampanii Google Ads?

Znasz bardzo dobrze język niemiecki - C1/C2?

Nasz Klient  jest  globalną organizacja działająca w imieniu Google, która pomaga nowym reklamodawcom w tworzeniu i optymalizacji kampanii w wielu krajach, m.in. w Czechach, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Rosji, Rumunii, Stanach Zjednoczonych, Turcji, na Ukrainie, Węgrzech, we Włoszech oraz w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Zadania:

  • nawiązywanie kontaktu z Klientem biznesowym z Niemiec;
  • planowanie, wdrażanie i optymalizację kampanii Google Ads;
  • tworzenie raportów i analiz ruchu, konwersji ;
  • współtworzenie koncepcji banerów reklamowych do kampanii Ads;

Podstawowe wymagania:
  • Biegły język niemiecki ( poziom C1/C2);
  • Zainteresowanie marketingiem, e-commerce, biznesem międzynarodowym;
  • Doświadczenie w prowadzeniu biznesowych rozmów handlowych - warunek konieczny
  • Komunikawtywność, łatwość w nawiązwaniu kontaktów międzyludzkich.

Korzyści ze współpracy z naszym Klientem:

  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy w niewielkim zespole;
  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do wykonywania zleconych zadań;
  • Nauka praktycznej umiejętności zastosowania Google Ads ( certyfiakty);
  • Opieka niemieckojęzycznego mentora i coacha z Google;
  • Idealne miejsce pracy, jeśli chcesz mieć na co dzień kontakt z językiem niemieckim;
  • Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia).

Apply for: „Specjalista ds. kampanii Google Ads z językiem niemieckim”