Job offers

Partner Klienta Biznesowego - język niemiecki

Znasz język niemiecki i angielski ?
Masz doświadczenie w obsłudze procesów biznesowych ( back office) zdobyte w międzynarodowej korporacji?
Chcesz poznać specyfikę pracy w innowacyjnej firmie produkcyjnej ?

Nasz Klient jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych opakowań ochronnych, specjalistycznych materiałów i urządzeń opakowaniowych, które zapewniają naszym klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie pakowania żywności, w przemyśle, i innych aplikacjach klienta.

Lider rynkowy w pakowaniu żywności, w opakowaniach ochronnych, i pokazowo-displejowych. W pracy będzie towarzyszyć Ci zespół expertow, którzy pomogą Ci opanować wiedzę z wielu obszarów biznesowych, abyś czuł komfort w codziennej komunikacji z Klientami.

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa procesu biznesowego w zakresie przygotowywania dokumentacji produktowej w języku niemieckim;
  • Klienci firmy to duże europejskie korporacje z różnorodnych branż;
  • Opracowywanie zapytań dotyczących dokumentacji produktów ( prawnych, jakościowych, operacyjnych etc. );
  • Kontrola poprawności danych w systemie SAP;
  • Przetwarzanie danych dotyczących produktów w systemach IT;

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego w międzynarodwej korporacji ( np.procesy CS, O2C, AR, OTD etc. );
  • Znajomość programu SAP/Oracle lub pokrewnego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu ( manager nadzorujący to osoba pracująca w Belgii)
  • Komunikatywność

Oferta:

  • Udział w rozwoju polskiego oddziału firmy
  • Samodzielną, rożnorodną i rozwojową pracę ( raportowanie do przełożonego w. Belgii);
  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze;
  • Home office ( np. 1 raz w tygodniu)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia produktowe
  • Bogaty pakiet socjalny (bezpłatna opieka medyczna w prywatnej placówce zdrowia, imprezy integracyjne, pakiet rekreacyjno-sportowy, uczestnictwow programie ubezpieczeń grupowych)

Apply for: „Partner Klienta Biznesowego - język niemiecki”