Job offers

Specjalista ds. obsługi Klienta - j.niemiecki

Nasz Klient jest jednym z największych usługodawców w zakresie customer care w Europie. W 21 państwach na całym świecie zatrudnienie znalazło około 30.000 pracowników w 81 oddziałach firmy..

W związku z rozszerzeniem projektu prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. niemieckim (Perfumeria Sephora)

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych Perfumerii Sephora
  • Praca w systemie zmianowym (poniedziałek - sobota, 9:00-19:00)

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • Odbieranie telefonów przychodzących w języku niemieckim (np. przyjmowanie zamówień, bieżąca obsługa Klientów)
  • Odpisywanie na e-maile w języku niemieckim

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C1-C2)
  • Zainteresowania tematyką urody :) (mile doświadczenie w danej dziedzinie)
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Chęci do pracy w zespole
  • Dyspozycyjności
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej/e-mailowej obsłudze klienta

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem - 5000 zł - 6000 zł brutto
  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bony świąteczne
  • Życzliwą atmosferę pracy i możliwość rozwoju
  • Stały kontakt z językiem niemieckim

Apply for: „Specjalista ds. obsługi Klienta - j.niemiecki”